Hakkımızda

İstanbul Gelişim Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nin eğitim hastanesinde; son teknolojik gelişmeler takip edilerek oluşturulan, 70 öğrenciye aynı anda eğitim verebilen simülasyon laboratuvarları ve klinik ortamı bulunmaktadır. Öğrencilere güncel bilgiler ışığında eğitim verilirken dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden ve bu ihtiyaçların karşılanmasına yönelik eğitim alan, etik değerlere sahip, toplumsal faydayı önemseyen diş hekimleri yetişmektedir.

Diş hastanesi, bakımı, liderliği ve faaliyetlerinde insan odaklı hareket etmektedir.

  • Geleceğin diş hekimlerini eğiten ve çeşitli diş hekimliği ihtiyaçlarını yönetmek için diş hekimliği uzmanları yetiştiren büyük bir diş hekimliği eğitim hastanesiyiz.
  • Hem çocuklara hem de yetişkinlere ağız bakımı sağlayan modern ihtiyaçlara yönelik bir binada son teknoloji tesislere sahibiz.
  • Tüm personelimiz, vakfın değerlerine uygun olarak çalışmaktadır. Misafirperver, ilgili, çözüm odaklı, hesap verebilir, saygılı ve adil olmak ilkelerini sürdürüyoruz.
  • Ağız ve diş sağlığı bakımında sunduğumuz uzmanlığa öncülük ediyoruz. İstanbul ve çevre ilçelerden gelen hastalara birinci sınıf diş bakımı sunuyoruz.
  • Alacağınız bakım düzeyini daha da iyileştirmek için yeni uygulama standartları geliştirebileceğimiz yüksek kaliteli araştırmalar yapıyoruz.
hakkimizda kolaj
diş hastanesi

Neden Gelişim Diş Hastanesi

Gelişim Üniversitesi’nin bilimsel birikimi, sürekli gelişim anlayışı ve uluslararası vizyonunu temel alan Gelişim Diş Hastanesi, Türkiye’nin en gelişmiş diş hastanesi olmayı hedefliyor.

uzman hekimler

Uzman Hekimler

Alanında yeniliklere öncülük eden, birikimli, etik ilkelerine bağlı, uzman hekimler

teknolojik donanim

Teknolojik Donanım

Güncel teknolojinin en gelişmiş olanaklarıyla donatılmış klinik ve ameliyathaneler

gulumseme garantisi

Gülümseme Garantisi

Hasta ihtiyaç ve beklentilerine uygun, yüksek standartlarda, kaliteli diş sağlığı hizmetiyle gülümseme garantisi

memnuniyet

Hasta Memnuniyeti

Kaliteli, güvenilir ve konforlu tanı ve tedavi uygulamalarıyla %100 hasta memnuniyeti