Bilgi Talep Formu

White & Travel hakkında bilgi almak için formu doldurun. 

Bölümler Türkçe
whitetravel

Bilgi Talep Formu

White & Travel hakkında bilgi almak için formu doldurun. 

Bölümler Türkçe

White &Travel

İGÜ Diş Hastanesi’nde Sağlık Turizmi Deneyimi

Gelişime ve yeniliğe öncülük eden İstanbul Gelişim Üniversitesi olarak, Avcılar’da bulunan Diş Hastanesi’nde danışanlarımıza ağız ve diş sağlığı konusunda kalite güvenceli hizmetler veriyoruz. İstanbul Gelişim Üniversitesi Diş Hastanesi’ne sağlık turizmi sayesinde gelen hastalar, Türkiye’nin önde gelen diş hekimleri, profesörler ve doçentlerden oluşan akademik hekim kadromuz tarafından nitelikli tedavi olma şansını yakalıyor. Avrupa Birliği Diş Hekimliği Eğitim Birliği üyesi olan diş hastanemizde bulunan tam donanımlı birimlerimiz ve son teknolojiye sahip altyapımızla hastalarımıza yüksek dental standartlarda mutlu olacakları bir deneyim yaşama fırsatı sunuyoruz.

Hayata Gülümseyenler

BeforeAfter
BeforeAfter
BeforeAfter
BeforeAfter

Tedaviler

gummy

Gülüş Estetiği

Gülüş tasarımı, kişinin duruş ve gülüşü esnasında dudak, diş ve çene pozisyonunun, yüz hatlarına uygun estetik bir görünüm sağlamak amacıyla yapılır.
Tedavi sürecinde dijital teknolojilerden yararlanarak süreci planlıyor ve uzman hekimlerimizle kişisel talepleri en doğru şekilde karşılıyoruz.
Lingual

Laminate Veneer

Laminate veneer, kişinin ağız görünüşünü olumsuz etkileyen diş bozukluklarını gidermeye yönelik bir tedavi yöntemidir.
Bu tedavi yönteminde; hastanın diş ölçülerini alıyor ve uzman hekimlerimiz tarafından özel yöntemlerle hazırlanan model sayesinde en sağlıklı sonuca ulaşıyoruz.
dis beyazlatma

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma, zamanla beyazlığını kaybeden dişlerin eski görüntüsüne kavuşması için yapılan bir işlemdir.
Gülüş estetiğini olumsuz etkileyen dişlerden kurtulmanız için uzman hekimlerimizle tedavi sürecini isteklerinizi göz önüne alarak tasarlıyor, size en uygun tedavi şeklini seçiyoruz.
zirkonyum

Zirkonyum Kaplama

Zirkonyum kaplama, diş rengine çok yakın bir renge sahip olmasından dolayı implant tedavisinde sıklıkla tercih edilen bir kaplama türüdür.
Uzman hekimlerimizle bu süreci tasarlarken isteklerinizi önemsiyor, diş ve ağız yapınıza en uygun ölçünün çıkarılmasını sağlıyoruz.
implat ustu

İmplant

İmplant tedavisi, çene kemiğine sabitlenen vida şeklindeki yapay diş kökleriyle hastanın eksik olan dişleri yüzünden oluşan sıkıntılarda başvurulan bir tedavidir.
Uzman diş hekimlerimizle tedavi sürecini ayrıntılı bir şekilde planlarken beklentilerinizi ve sağlığınızı öncelikli tutuyoruz.

Hastalarımızın Yorumları

WhatsApp Hattı İçin Tıklayın!

WhatsApp hattımıza mesaj atarak White & Travel nasıl yapılır ve White & Travel fiyatları nedir gibi aklınıza takılan sorular için cevap alabilir veya White & Travel için randevu alabilirsiniz.